google-site-verification=XBPhT996tygRKSAM2o9lElMLOmoVPOcqGT3TEzZ5XLY

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Зйомка відео для бізнесу

Відео для бізнесу – це потужний інструмент його розвитку. Сьогодні будь-кому потрібна реклама. Адже на будь-якому ринку існує велика конкуренція. Якщо не будеш виділятися – тебе не помітять. Але існує й інша проблема: реклами навколо людей теж дуже багато. Через це з кожним роком все складніше та складніше запам’ятовуватися цільовій аудиторії. Один з найцікавіших видів реклами – це ролик. Люди люблять відео. Це легкий та цікавий спосіб отримати нову інформацію. І чим цікавішим буде сюжет, тим більше шансів на те, що людина додивиться відео до кінця.

Як створюється рекламне відео для бізнесу?

Етапи:

  • Спершу ви звертаєтесь до креативного агентства. Щоб команда зрозуміла завдання, потрібно заповнити бриф. У ньому є ключові питання, на які потрібно відповісти якомога детальніше.
  • Далі креативщики беруться за розробку унікальної ідеї. Вона має відповідати стратегічним цілям проекту, але при цьому бути унікальною та такою, що зацікавить цільову аудиторію.
  • Після ідеї розробляється синопсис майбутнього відео, а далі, після усіх узгоджень, створюється сценарій. У ньому прописується хронометраж, дії в кожному кадрі, голос за кадром та інше. Також сюжет має передавати ключове повідомлення.
  • Наступний етап – це підготовка до зйомки, якщо мова йде про знімальне відео. Потрібно обрати локацію, провести кастинг акторів, узгодити усі деталі, що будуть в кадрі. Якщо планується зробити анімаційне відео, то на цьому етапі потрібно також провести підготовчі роботи.
  • Тепер справа за продакшеном. В залежності від типу відео, процес відбувається по-різному. Однак у будь-якому випаду створення ролику – це кропітка робота, тому команда має працювати злагоджено та відповідально.
  • На постпродакшені відбувається озвучка, кольорокорекція, монтаж та інші необхідні роботи.

І ось ролик готовий. Тепер його можна використовувати у тих каналах, що є максимально релевантними для вашого бізнесу. В залежності від типу ролику та самого бізнесу буде обиратися канал. Для когось влучним є телебачення, а для когось – виключно youtube. Звичайно, канали просування відомі ще на першому етапі.

Замовлення послуги

Сам тип ролику – зйомка це чи анімація (та яка саме) – впливає на вартість роботи. Ціна буде формуватися з урахуванням складності завдання. Наша компанія є агентством повного циклу. Тобто ми можемо розробити ролик від ідеї до фінального результату. Тож замовити послугу в нас – це значно заощадити час, адже значно швидше, коли над одним проектом працюють колеги. Звертайтесь, ми залюбки відповімо на усі ваші запитання!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua