fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Зйомка вірусних відео

Вірусна реклама – це особливий вид контенту, що дуже швидко розповсюджується серед користувачів мережею. Головна ціль вірусного контенту полягає у рекламі товарів та послуг в легкій та ненав’язливій формі.

Види реклами

До вірусної реклами належать відео, статті чи інші публікації, що впливають на аудиторію гумором, красою або чимось іншим захоплюючим. Сьогодні найпопулярнішим видом такого контенту є саме відео. Вірусне відео – це такий ролик, що стрімко набирає лайки, коментарі, репости від аудиторії, тобто максимально швидко охоплює якомога більше людей.

Головна особливість вірусних відео у тому, що контент розповсюджується без будь-якого впливу з боку бренду. Тобто, користувачі роблять все самостійно.

Цікаво, що вірусний ролик не сприймається аудиторією у якості реклами. Саме тому такий рекламний хід дозволяє відсторонитися від конкурентів у сфері та оригінально вплинути на свою цільову аудиторію.

Відеозйомка вірусних роликів навіть вигідніша, ніж звичайна реклама, адже не потребує особливого бюджету на просування.

Частіше за все створений ролик стає постійним контентом на ютуб-каналі компанії. Тобто виготовлення вірусного ролику – це ще й плюс одне відео на ваш канал.

Де замовити?

Замовити зйомку вірусного відео ви можете в нашому агентстві. Далі ми детальніше розповімо про етапи роботи.

Якісний вірусний контент для брендів не створюється без підготовки. Тож спочатку потрібно зробити наступне:

  • проаналізувати ринок та зрозуміти рівень зацікавленості аудиторії різними темами;
  • розробити стратегію, узгодив усі нюанси майбутнього відео;
  • підготуватись, написавши сценарій, розробивши концепцію та продумавши усі деталі, що будуть в ролику;
  • зняти відео з професійною командою;
  • обробити матеріал: монтаж, озвучка, кольорокорекція та інші необхідні роботи зроблять ролик якісним;
  • залити відео на youtube та зробити необхідні кроки щодо запуску відео, щоб воно стало популярним. На цьому етапі кроки залежатимуть від багатьох речей. Вартість помилки висока, тому краще спиратися на експертну думку щодо того, як діяти, отримавши готовий ролик.

Ціна послуги складається з декількох показників. Наприклад, хронометраж, складність постпродакшену, залучення професійних акторів та інше. Тому детальніше ви можете дізнатися про створення вірусних відео у наших менеджерів. Або ви завжди можете завітати до нас в гості в офіс. Ми завжди вам раді!

Звертайтеся!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua